GIS i GPS Mobilny

Prowadzący: dr Łukasz Chabudziński

Konsultacje: 

e-mail:  e-mail, na który należy przesyłać prace domowe.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., e-mail, który służy do KONTAKTU z prowadzącym (zadania domowe oraz projekty, które zostaną na niego przesłane nie będą sprawdzane)

tel. 81 537-68-99

Pokój: 117B

 

Wytyczne do ćwiczeń znajdują się tutaj

Dane do ćwiczeń znajdują się tutaj

Wzór kompozycji końcowej tutaj

 

Opracowane dane w postaci geobazy należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarówna geobaza jak i plik zip/rar muszą mieć nazwę według wzoru: pierwsza litera imienia, nazwisko, podkreślnik, rok, podkreślnik oraz numer obszaru razem pisane np. lchabudzinski_2019_01.zip

Prace należy przesłać do 10 lipca włączanie. Brak przesłanej pacy wiąże się z zadaniem karnym (kolejny obszar kartowania) oraz oceną niedostateczną z ćwiczeń. 

Co do samej geobazy to po namyśle stwierdziłem, że tylko uzupełniacie ją Państwo danymi, co do tej pory powinno byś już w zasadzie zrobione :). Proszę nie zmieniać struktury geobazy np. tworzyć nowych kolumn czy usuwać już istniejących. Pierwotny schemat musi zostać zachowany.

Jeśli nasuwają się wątpliwości, co do treści i formy zaliczenia, to proszę o kontakt.

 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS

facebook

WSPIERAJĄ NAS

ESRI
GIS-EXPERT
GIAP
MAPPROJEKT
GEOSYSTEMS
linuxpolska
GISSupport
GEOIT